MYCIE NADWOZIA

W skład mycia nadwozia wchodzi mycie i wycieranie progów w drzwiach, płukanie nadkoli i ściągnięcie wody ściągaczką. Przed myciem wstępnym nanosimy płyn zmiękczający bru (tzw. mycie bezdotykowe) w celu zminimalizowania ewentualnych zarysowań. Mycie gąbką lub miękką szczotką to najbezpieczniejsza i najdokładniejsza metoda mycia lakieru samochodowego dostępna na rynku.

SUSZENIE

Po ściągnięciu wody ściągaczką nawozie, szyby i progi w drzwiach wycieramy do sucha irchą.

WOSK NATRYSKOWY

Wosk natryskowy nanosi się w celu uzyskania lepszego połysku i zabezpieczenia lakieru samochodowego przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi takimi jak: woda, słońce, mróz.

ODKURZANIE

W skład tej usługi wchodzi odkurzanie foteli, części tapicerski samochodowej, podłogi, bagażnika oraz mycie dywaników metdą podciśnieniową z dodatkiem chemii.

CZYSZCZENIE SZYB

Mycie szyb wewnątrz i na zewnątrz, mycie lusterek bocznych oraz lusterka wstecznego.

CZYSZCZENIE I RENOWACJA CZĘŚCI PLASTIKOWYCH WEWNĄTRZ

Do wyboru płyn matowy o technologii nanocząsteczkowej o świeżym zapachu, który czyści najbardziej uporczywy brud (nawet dwudziestoletni) oraz preparat połyskowy o zapachu wanilii, cytryny, wiśni, truskawki, lawendy lub brzoskwini.

WOSKOWANIE RĘCZNE

Zabezpiecza na dłuższy czas, regeneruje lekko porysowany i wyblakły od słońca, wody, mrozu czy soli lakier akrylowy, metaliczny oraz perłowo-metaliczny. Nasz rodzaj wosku zalecany jest zarówno o nowych i starych lakierów oraz dobierany jest pod kolor lakieru.

ODŚWIEŻANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ

Polega na usunięciu kurzu i innych zanieczyszczeń płynem zapachowo-odświeżająco-zmiękczającym.

PRANIE TAPICERKI SAMOCHODOWEJ - na zapisy

PranieTapicerkiSamochodowej.olsztyn.pl

Metoda podciśnieniowa, pozostawia świeży zapach. Możliwość prania płynem antyalergicznym likwidującym roztocza.

 

CZYSZCZENIE, IMPREGNACJA TAPICERKI SKÓRZANEJ

czyszczenie nanocząsteczkowym płynem (nanocząsteczka jest mnjejsza od grubości włosa 2000-krotnie), następnie zabezpieczenie balsamem o zapachu nowej skóry, która zapobiega wysuszaniu i pękaniu tapicerki skórzanej. Zabieg zalecany również do nowej tapicerki.

MYCIE SILNIKA

Spryskanie płynem do mycia silnika który rozpuszcza oleje, smary i inne zanieczyszczenia, następnie spłukanie pod wysokim ciśnieniem. Mycie silnika na odpowiedzialność klienta.

MYCIE PODWOZIA

Dokładne mycie ręczne pod ciśnieniem, zalecane szczególnie przed konserwacją podwozia.

USŁUGI DODATKOWE

RENOWACJA ALUFELG

Czarnobrązowy nalot z klocków hamulcowych powstały w wyniku hamowania osadza się na alufelgach. U nas bez większych problemów usuwamy te zabrudzenia.

ODNAWIANIE LAKIERU - na zapisy

Dlaczego warto odnowić lakier samochodowy twojego auta?

Tak wygląda w powiększeniu lakier samochodu przed polakierowaniem mechanicznym:


Przekrój struktury lakieru w powiększeniu
Przekrój struktury lakieru w powiększeniu

Codzienne zanieczyszczenia gromadza sie w porach i przy jakimkolwiek myciu samochodu odrywając się rysują powłokę zewnętrzną lakieru, w wyniku czego lakier staje się matowy lub nawet porysowany.

ETAP 1.

Polega na mechanicznym spolerowaniu nierównej powierzchni za pomocą past polerskich i pozostawieniu gładkiej powierzchni o wysokim połysku.

lakier_etap2

ETAP 2.

Nałożenie wosku, czyli warstwy ochronnej na powierzchnię zewnętrzną lakieru, która nadaje wysoki połysk, odzyskuje głębię koloru, zapobiega rysowaniu lakieru oraz chroni przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak: ptasie odchody, soki z liści drzew, żywica, sól, kwaśny deszcz, sadza, spaliny, promienie słoneczne, mróz, śnieg i sól.

lakier3

Wszystkie wyżej wymienione czynniki powodują rysowanie i matowienie lakieru. Warstwa ochronna eliminuje ten problem, pozostawiając lakier gładkim i błyszczącym. Deszcz i brud łatwo spływaja z powierzchni lakieru, co sprawia, że auro pozostaje dłużej czyste, a wygląd powoduje wzrost wartości samochodu nawet o kilka tysięcy złotych.

Zobacz  cennik naszych usług i aktualne promocje .